Z aktualności WASKO można wyczytać jeszcze wiele innych dodanych pozytywów, co do zysków za akcję ja wierzę, że przyjdzie czas na spółkę, bo jakościowo jest jedną z najlepszych w branży!!!!! W ogóle Polska Giełda jest po korekcie na niskich poziomach i ja już się zapakowałem i czekam na odbicie ;)