Wątpię czy Leszcza "wywalili". Skoro sprzedał w pakietówce kontrolowany pakiet to takie rzeczy jak obsada RN musiała być uzgodniona. Nie to jest jednak ważne tylko to że mamy znacznie więcej danych o akcjonariacie spółki. W sumie na NWZA było reprezentowanych 24% głosów należy dodać ,że p. Sukacz po wymianie warantów na akcje będzie posiadał ok13-15 % akcji. To już dosyć duża grupa o bardzo szerokich kontaktach w środowisku funduszy inwestycyjnych, która ma większe szanse na znalezienie inwestora branżowego niż miał Leszczyński. Ujawnianie się nowych znaczących akcjonariuszy prawdopodobnie nastąpi wkrótce.