Podkreślam raz kolejny mimo usunięcia posta przez moderatora. Spółka zajmuje się niczym. Nic nie sprzedaje. Jedyny cel to ciągnąć pieniądze od inwestorów. Co to za poważna spółka która ma wirtualne biuro,robi prezentacje "produktu" w barze,w sklepie ma 4 badziewne artykuły,panowie z czym do ludzi?