Będzie super jak w tym roku będą. Sama nazwa - bonus, NIE MA darmowych obiadów. Poza tym nie ma wskazane, że kiedy sprzedajemy po 19 stycznia, to będziemy uprawnieni do tego bonusu. Czekamy spadków to jest pewne. Będzie to raczej największy zjazd w histopii GPW