Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: -73,10%
Najwazniejsze do przywrocenia do notowan a do tgo niezbedny jest wpis do KRS. Dzis kontaktowano sie ze mna w tej sprawie.Generalnie w skrocie najistotniejsze jest aby z rozrdorobnonego akcjonariatu udalo sie zebrac ok 20% glosow tak aby wraz z duzymi akcjionariuszami,ktorym zalezy na przywroceniu do notowan miec 50% glosow.W zwiazku z tym niezaleznie od wpisu bardzo prosze o kontakt e-mailowy na darexy@onet.pl wraz iloscia akcji na ktore ewentualnie najwieksi akcjonariusze mogli zsumowac ze swoimio,tak aby spelnic wymogi niezbedne do przywrocenia do notowan.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
8FORMULA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.