Musze przyznac ze ostatnio aktywnosc naganiaczy na spadki strasznie wzrosla:D co oczywiscie w polaczeniu z niedawnymi informacjami jest raczej dobrym zjawiskiem. tak wiec wszyscy czekamy na Warlocka:)
tutaj 10 min gameplay'u: https://www.youtube.com/watch?v=Kq76uaMm-Gg
Wszystko wyglada na to ze gra jest robiona, sami tworcy niedawno przyznali ze termin wydania juz niedlugo