Zgadzam sie z Toba ,ze Agora ''chodzi'' wlasnymi drogami i potrafi pod prad glownego rynku isc do gory , podobnie sprawa ma sie z Biotonem. Wiekszosc spolek a GPW jest w beesie , Agora i Bioton juz skonczyly besse i zaczynaja powoli , niesmialo tworzyc nowy srednioterminowy trend wzrostowy .