Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,80 zł , zmiana od tamtej pory: -24,09%

Re: Adam Smith gdzie jesteś?

Zgłoś do moderatora
Hahah prawie zgadłeś :), cały czas dobieram na dipach, do wyników będzie bujać. Kiedy dotrze do was ze spółka ma nowy rozdział jak oni kręcili prawie 2 mld, z zakazem przystępowania do kontraktów IT to pomyślcie co teraz się bedzie dziać. Komp Biznes ma kontakty w całej PL, to jest przecież reaktywacja nowego gracza na rynku IT, który w PL ma sporo do nadrobienia bo vs zachód jesteśmy dalej mocno w plecy. Jak wywalę to Wam powiem, ale do tego daleka doga, pewnie u mrfiesta też :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON -0,30% 6,68 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.