Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  27,85 zł , zmiana od tamtej pory: 80,25%

Re: Aby ukrócić plotki o manipulowaniu kursu oddajmy sprawę do KNF

Zgłoś do moderatora
I do czego doprawidziliście???:))))). Emrek ze strachu zaczął pić, groziċ, ścigać, znowu gadać, wróciły mu demony, :))). Co Wy macie w tych głowach w tym Zarządzie. Do roboty się weźcie a nie ludzi straszyć nieroby. Na konferencji nie wiedzieliście ile macie backologu :)))) 700 czy 600 czy 500 czy 400 czy 300:))))) ale lampkę do przesłuchań na biurku macie :)))))). Zarabiać dla nas pieniądze macie a nie je przejadać !!!! Kurs ma być wynikiem kondycji spółki a nie pracy animatorów:)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI -1,57% 50,20 2025-09-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.