@Free no to mam podobne odczucia. Ja widzę WIG20 na poziomie 1400 -1460 pkt. Co do samego BOWIMu to na plus jest to, że już jest poniżej wartości księgowej, a sam wskaźnik c/z będzie jeszcze mniejszy po odcięciu dywidendy. Jakiś parasol bezpieczeństwa jest. Niedługo będą wyniki za II kwartał, które będą bardzo dobre. Kurs zdecydowanie za mocno zleciał. Spółka bardzo dobra, ale lipa na rynku jest więc ciężko będzie o jakieś mocniejsze wzrosty.