Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: abc -CZEMU USUWASZ WĄTKI

Zgłoś do moderatora
nie musi być żadnej mega podbitki z tego względu że każdy na to czeka więc robią na przekór , czyli długotrwale stopniowo . jednorazowy przewał duży przewał byłby zbyt podejrzany (np spółka parówy atlantis). i oczywiście że mogą robić wszystko co chcą nie jedna spółka łamie i łamała podstawowe prawa i nic im nikt nie zrobi.

W drugą strone zadam pytanie. po co miało by komuś zależeć na tak zwanym wyleszczaniu z akcji ?? nie rozumiem ? ile tego mogli wy wycisnąć jeszcze ? kilka mln ? a przecież dodrukować za free można jeszcze miliard ... nie bądzcie więc śmieszni że komuś zależy na waszych akcjach ... zależy ale na to abyście je kupowali.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEMEX -25,00% 0,03 2015-10-28 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.