Moim zdaniem ABB oznacza, że już z kimś się dogadali i jutro popołudniu dowiemy się o zakończeniu.
Jako, że prowadzi to Trigon to stawiam, że ktoś z Polski chce wejść. Poza tym jakby wchodził zagraniczny to by chciał więcej niż 5% - no chyba, że nikt z obecnych udziałowców nie chciał sprzedać więcej.
Zauważcie też, że sprzedaje tylko 2 z 3 głównych akcjonariuszy.
Cena pewnie 100 - dla średniego i długiego terminu przy spodziewanych dobrych wynikach to będzie mały "pik" na wykresie i wrócimy do wzrostów.
Tyle mojego gdybania. Jak przeczytałem info to chciałem puścić wszystko PKC, ale na spokojnie myśląc jednak się opanowałem.