Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: AB coraz mocniej wchodzi w segment AGD

Zgłoś do moderatora
i co z tego skoro ceny w hurcie absurdalnie wysokie - piszę to jako długoletni klient - większość towaru kupuję teraz ze sklepów typu agito, salurion, oleole itp. w większości przypadków wysyłka darmowa a nie tak jak w AB - przy zakupach do 3000 netto 25 zł netto wysyłka - po przekroczeniu 3000 netto 15 zł netto za wysyłkę czyli więcej niż ceny u większości firm kurierskich !! po co mam kupować u nich skoro wszystko droższe i jeszcze przepłacam za transport ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -4,26% 36,00 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.