Patrząc na ceny stali za 4kw 22 to są na takim samym poziomie średnio jak za 1kw 23.. gdzie za 4kw było 126 mln zysku netto. Wykres cen złomu stalowego jest niczym odbitka na kalce względem cen stali. Także póki co nic nie wskazuje na niskie zyski netto.. a pamiętajmy, że moce wytwórcze rosną. Fakt jest jeden, ktoś usilnie i to bardzo mocno steruje kursem Cognor bo jako jedyna spółka z hutnictwa w ostatnim czasie spada, przy najlepszych wskaźnikach. Dziwne, sam nie dowierzam, ale nie dam się wyleszczyć, bo już nie raz mi przeszła perełka koło nosa bo wyszedłem gdy nic się nie działo bądź był lekki spadek a potem winda do góry. Spadnie kurs na 7 czy 6 zł ? Nie sądzę bo to niemożliwe przy takich zyskach. Czekam na swoje 17 zł minimum. Obserwuję notowania firm z branży.. skoro one trzymają kurs nawet po słabym wyniku za 1kw to czemu mam wyjśćz Cognor, gdy wiemy, ze będzie dobry wynik, a sama wycena obecnie jest żenująco niska.