Zastanawia mnie tylko czy jacyś nowi inwestorzy instytucjonalni inwestorzy interesują się Datawalk? Albo w jaki inny sposób kurs może znacznie wzrosnąć? Akcje są drogie wiec ciężko o duży popyt wśród prywatnych inwestorów. Macie jakieś opinie na ten temat?