Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: A ostrzegałem

Zgłoś do moderatora
jedni i drudzy szukacie jelonków - jedni jak kapitan pompka: do walnego 10,- za akcje, później emocje opadły i miało być 3,-, drudzy nie mają 2 850,- żeby kupić 95 akcji tej niby perełki i wywindować kurs pod niebiosa - i jedni i drudzy zaklinacie że to już, że lada moment, że na dniach - żenada a co do symbio toż to prawie gigant przez miesiąc czasu obróciło się około 5 500 szt akcji - pewnie rekord na gpw no ale na pewno napiszecie że ma mały ff itp.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOKATYBUD -12,69% 0,86 2025-11-05 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.