Dnia 2018-01-12 o godz. 18:09 ~Lolek napisał(a):
> Ja w aliorze nie mogłem się zapisać z pozycji konta internetowego bo wychodził finalnie błąd i musiałem włożyć zapis telefonicznie... jakaś usterka podobno
mój makler mi powiedział ze microsoft się zapisuje i siadły wszystkie łacza we wszystkich bankach