A do rajdu dołączyło G-enrgy, Geotrans, Biomass. T2P nie dołączy, bo nie ma nic, co mogłoby zainteresować potencjalnych kontrahentów. Kasa z Unii się sypnie dla wszystkich, którzy mają łeb na karku i produkt wpisujący się w technologię OZE. Polska podobno ma być największym beneficjentem tych funduszy (około 2 mld euro). Masa kasy do łyknięcia, ale tu, prezes bredzi coś o ciepłych bułeczkach, General Electric, ABB, a tymczasem kasa przechodzi mu koło nosa. Żenada!!!