Wszyscy liczycie na ojca Dyrektora. A ja cicho liczę, że nasze teleofny pojawią się w ofercie ERY. Skoro u naszych sąsiadów już są, nie można wykluczyć iz u nas modele na dwie karty SIM były by dostepne w normalnej sieci komórkowej.
Na upartego ile klientów ma nowa sieć garstke. Wszyscy krzycza naganiają np na midasie, a tam nic się nie dzieje.
Ja czekam cierpliwie 2Q będzie kiepski wiem o tym po wynikach dokupie bo pewnie wielu z Was odda akcje. Ale potem to już będzie tylko lepiej. Ale to moje zdanie i niech kazdy robi jak uważa.
Powodzenia