Niestety Jakby ktoś się zamierzał ujawnić to już by to zrobił wg. mnie
Przeanalizujcie sobie arkusz zleceń, ja pisałem o tym, ale wg. mnie jest to już jednoznaczne.
Chociaż nikt tu nie powinien sugerować się niczyim wpisem, faktycznie dziwna była ostatnimi czasy aktywność moderatora.
Bo zakładam, że wszyscy wiedzą, czyja to jest Spółka i jak sprawa tu wygląda