Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,54 zł , zmiana od tamtej pory: -1,97%

Re: A jak nie spadnie???

Zgłoś do moderatora
Tomeczek nie mozesz pytac innych co masz zrobic ze swoja kasa. Sam decyduj i nie na podstawie jakichkolwiek opinii czy komend ktore tu znajdziesz. Ja kupilem i licze ze sprzedam duzo, duzo wyzej, po analizie i obserwacji spolki przez jakis czas. Tak mi wyszlo akurat ze bedzie bardzo dobrze. Na razie nie narzekam na swoja szklana kule. :) Ale Tobie moze wyjsc inaczej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,58% 2,49 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.