Tu jest BARDZO MAŁO AKCJI ? ufff, to dobrze, jest ich prawie 2 mln, ale bardzo mało....taaaa.
BARDZO MAŁO AKCJI to jest w zleceniach po stronie kupna, przejrzyj na oczy.
Ale dawcy kapitału tacy jak wy sa potrzebni, to taki nowy podatek belki. Belka zabiera do dziś 19% zysku, a M.Belka 100% kapitału. Taka podatkowa rodzina.