Dnia 2013-05-13 o godz. 15:44 ~grześ napisał(a):
> Kij ma dwa końce w tym wypadku ja maniak spadku a większość
> maniacy wzrostów. Tak to jest w przyrodzie jakaś równowaga
> musi być:-)) a wywalanko na 48gr nie do przejścia:-))
Nie lubie sie wdawac w dyskusje na zasadzie ile to bedzie kosztowac? Jednak jak ktos pisze,ze 48 nie do przejscia to trzeba odpowiedziec ze takie ""batony" jednym dmuchnieciem beda wciagniete. Papier zachowuje sie tej chwili rewelacyjnie.