Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 255,95%

Re: a gdzie sie schowal..... ciag dalszy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-02-23 o godz. 21:39 ~orzel napisał(a):
> tu nie chodzi o honor a o pieniadze ,po co ma rosnac jak mozna odkupic tanio i dla wielkich fachowcow w mci interes to odkupic za swoje pieniadze swoje akcje -wolne pieniadze- a tacy tam fachowcy ze sluchajcie -
> 1 nie kupili jsw w okolicach 10zl przebitka 500 procent majac wolne pieniadze
> 2 nie kupili kghm - ja tez nie kupilem - gdzie 100 procent mogli zarobic
> 3 nie kupili polimeksmostostalu po niech bedzie 3 zl jest 7 zl
> 4 nie kupili w tamtym tygodniu bumechu 17 procent dzisiaj
> 5 nie kupili innych spolek
>
> a moze kupili i nie podaja czy moze podadza i wyjdzie naw 50zl ciekawe b zostalo mi kwarta mci tego co mialem
> ale jak sprzedawalem kilkamiesiecy temu i kilka tygodni temu i przedwczoraj to zawsze kurs firmy ktora kupilem szedl w kilka dni troche w gore poczekam na mci ja bedzie kosztowac 12 zl w marcu nastepnego roku

Jakbyś rozumiał czym jest MCI, jak inwestuje w jakie branże i czy dodaje do tego swoje know how to byś głupot nie pisał :) fachowcu od siedmiu boleści...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MCI -0,66% 29,90 2025-11-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.