Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,38 zł , zmiana od tamtej pory: -24,47%

Re: A cóż tu za spekulacje.

Zgłoś do moderatora
Trochę się pozmieniało teraz pokazują się zlecenia po około 100 krokowo co 1 grosz...wziolem żeby zobaczyć co otworzy się głębiej i oczywiście kolejne 100 grosz wyżej myślę że to zmiana taktyki żeby ich zbieranie było jeszcze mniej opłacalne bo jakby zeszły do np 1 szt prowizja była by parę groszy więc można było by je wyczyścić...ale to walka z wiatrakami zobacz że często o 17,00 wpada zlecenie na S po kursie z lewej np 20 akcji tylko po to żeby zamknąć na głębokim minus ... ta spółka nie rośnie z dwóch powodów pierwszy to zamęt w działaniach zarzadu i mgliste uklady z GDP.ab drugi powód tezymanie kursu na dnie przez te zlecenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LUDUS 1,11% 0,28 2024-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.