Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: a będzie TAK

Zgłoś do moderatora
Los sie ulitowal i podczas weekendu nie bedzie juz trzeba rozmyslac nad zawieszeniem notowan. Ktos wywali akcje, ktos je tanio zbierze, wywali akcje na gorce komus mniej roztropnemu itd itp. Dziwi mnie tylko to ze tak jak zauwazylem w ktoryms watku ktos systematycznie sesja w sesje wyrzucal duze ilosci akcji a ff sie nie zmienia. Zobaczymy wkrotce jaki krolik w kapeluszu sie jeszcze ukrywa:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SERINUS -1,29% 0,71 2025-05-19 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.