Sorry że to powiem ale....
Kto teraz sprzedaje to niemądry
Mnie tam się wydaje, że shorty wychodzą.
Stąd podbitka (odkup) i zjazd (spzedaz z innego wora zakupionych po 70+)
Shorty wiedzą że wyniki za 2 kw będą już zdecydowanie lepsze i muszą już teraz zdarzyć przed jesienią