Izdek, kurna chłopie, daj spokój. Najpierw twierdziłeś że nie ma pudełek, a teraz twierdzisz że są tylko nie ma z tego kasy :). Wiadomo było od początku, jak to jest mniej więcej rozliczane. I wiadomo było, że w okresie tych pierwszych 6- ciu tygodni pudełka zdominują całkowicie sprzedaż i tyle. Zdrówka Wam wszystkim życzę, bo długi dystans czeka tę spółkę.