Zbliża się poziom investora. Podobno chciał dokupić za 16 gr. Pewnie już niedługo mu się uda. Czy jeszcze przed świętami? Całkiem możliwe. Codziennie niżej. Masakra. Ale to też nauczka dla kolejnych naiwnych. Tu przecież zawsze tak było: info o niczym (przepraszam - o współpracy, z której nic nie wynika), podbitka kursu na maksa w ciągu jednej sesji i od następnej sypanie, aż do dna. Zero konkretów, zerowe zyski, dojenie frajerów na maksa. POzdrowienia dla zarządu. Alelluja i róbcie dalej ludzi w c...h...u....