Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  91,60 zł , zmiana od tamtej pory: -33,41%
śro, 1 mar 2023
Zadania animatora rynku dla akcji spółki oraz zadania animatora emitenta przejmuje NWAI DM SA.
wto, 12 lip 2022
Zadania animatora emitenta przejmuje TRIGON SA.
pią, 1 lip 2022
Zadania animatora rynku dla akcji spółki przejmuje TRIGON SA.
  • 85 Autor: ~12
  • Re: 85 Autor: ~mmm
  • Re: 85 Autor: ~mmm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IBSM -5,86% 61,00 2025-10-10 17:04:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.