Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,88 zł , zmiana od tamtej pory: -6,35%

Re: 8-13-21

Zgłoś do moderatora
"Porównując wyniki Elektrotim ze wskaźnikami innych spółek otrzymaliśmy wartość spółki na poziomie 137 mln PLN, co odpowiada 13,7 PLN na jedną akcję."

https://www.fxmag.pl/artykul/wycena-spolki-gieldowej-elektrotim-ile-sa-warte-akcje-elt-wg-metody-porownawczej-wnioski

8 PLN - dzisiaj

13 PLN - może jeszcze w sierpniu 2022 r.

 8-13-21

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 2,79% 7,38 2022-12-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.