Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,30 zł , zmiana od tamtej pory: -4,06%

Re: 8.11.2019

Zgłoś do moderatora
jest jak się nie mylę 6 hektarów( 60 tys . m2 ) hal , a maszyna zajmuje 500- 1000 m2 zalezy jeszcze jaka . Kiedys w dawnych czasach Muzioł nas oprowadził po firmie to maszyna do włóknin nie zajmowała więcej miejsca , do tego nalezy doliczyć magazyny na towar półprodukty itd . Tylko ta maszyna produkowała 1/4 tego co nowa . Spotkałem sie jeszcze z takim głosem żeby sprzedać te do igłowania mechanicznego i w to miejsce wstawić te na wodę a wodę Novita ma super z własnych studni. Kiedys Trevira co wynajmowała hale zrobiła to tylko dla wody ile oni kasy wywalili na remonty to nikt nie ma pojęcia i nikt o tych milionach euro nie wspomina. Co do tych kredytów , na zakup linii , to chyba za mocno powiedziane ,zeby to była przeszkoda w instalowaniu następnych . Większy problem widze w ulokowaniu produkcji mając ciągle w pamięci linie L*nte*u z 2006 roku gdzie pełna wydajnośc linia osiagnęła w 2011 i tej najnowszej L*nte*owej gdzie przez dwa lata od oddania mamy do czynienia z ogólnym spadkiem produkcji , a maszyna miała dać potencjał plus 50% . Co do kredytu to w I kwartale 2019 bedzie zero do spłaty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVITA 0,00% 42,50 2020-01-29 09:31:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.