Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  135,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: 8,06% akcji do odkupienia, czy ktoś pamięta taka sytuację na GPW

Zgłoś do moderatora
Tu guma jest już napięta. Generalnie teraz to juz fundy robią z kursem co chcą bo im grubasy z longa pozwalają. Tu wszystko negatywne zostało 3 razy sprzedane. Nie upatrywał bym sie logiki. Generalnie moj typ jest taki jesli jutro będzie mały obrot na początek, z jakaś podbitka to szort szybko to ubije i będzie trzymać kurs jak dzisiaj i ubije na koniec jeszcze bardziej. Tu tylko duży wolumen jest wstanie przeszkodzić szortom. Jutro moze być równie dobrze - 5% jak i +10 jesli pojawi się szwagier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC -4,62% 135,30 2025-11-12 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.