No tak. Na tym polega ten biznes. Nagonic poprzez reklamy stado jeleni do oskubania (80% traci na cfd a to core biznesu). Sęk w tym że większość to są klienci jednorazowi, którzy jak już wtopią to stają się klientami biernymi (których pewnie też w słupkach wykazują aby ładnie wyglądały wzrosty). No i teraz aby nadrobić tych biernych trzeba znów wydać mln w reklamy piłkarzy i ponownie łowic nowych jeleni. I tak w koło Macieju