Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,50%

Re: 7 spółek z P/E poniżej 7, które od 10 lat wykazują zysk netto

Dnia 2019-12-05 o godz. 20:06 ~Pkpk napisał(a):
> No to tylko 1 przyklad i ten papier tez sie kisil przez 1.5 roku i odpalil dopiero ok 2 miesiace temu. Moze VIN tez odpali za chwile jak Asbis?

1 jest w trendzie rosnącym od 2015 roku (08.09 2015 cena 0,69)
2.daje sowitą dywidendę
3. ma dobre wyniki , w 2018 rekordowy obrót, 2109 rekordowe zyski
4.jest tam przyzwoity obrót ( czytaj zainteresowanie spółką )
5 podąża za "modą GPW"- gry ,elektronika , nowe technologie 
6 weszłem w asbis w tym roku w okolicach czerwca zrobiłem 3 rundki i nie żałuję ( spróbuj wyjść i wejść w vindexus z kwotą wyższą niż 10 tyś bez wpływu na kurs)
jest wiele spółek które są przewartościowane a rosną ( CD) i wiele dobrych które nie rosną i nie urosną chyba nigdy ...

dla mnie impulsem do wyjścia z VIN były żałosne OBROTY ..uważam że za nawet VIN nic nie zawinił a przyczyną jest GETBACK.który spowodował to że VIN nie był w stanie generować stałej progresji obrotów i zysków gdyż GETBACK wysysał wiekszość wierzytelnosci z rynku obniżając dramatycznie marże, potem gdy wyszła afera podważył zaufanie do spółek takich jak VIN na giełdzie przez co VIN jest tu gdzie jest a nie na poziomie 15 zł
teraz pieniądz krąży w okolicach CD projekt i branży gamingowej lub nowej technologii i tam go trzeba szukać a vindexus zostawić do momentu gdy zacznie generować stałe przyzwoite obroty
Ja na ten moment zainwestowałem sporo w spółkę nowych technologii ale efektów spodziewam się za jakieś pół roku....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS 0,50% 8,04 2020-01-24 16:43:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.