Co roku to samo, spółka pokazuje r/r minus na działalności operacyjnej, dalej się nie przyzwyczailiście, to trwa 13lat, jednak nie przeszkadza jej to w ciągłym skalowaniu biznesu, kolejnych przejęciach, nowych licencjach, obecności na nowych rynkach, nagrodach z świata finansów itd, ewidentnie kierunek jest obrany na efekt skali nie na zyski netto, roluje dług i rośnie ekspansywnie, cała gra toczy się o to, czy zarząd ma plan i pomysł jak po wyskalowaniu biznesu - przypuszczalnie na 11 krajów UE, przekształcić efekt tej skali i zacząć generować zyski