Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,49 zł , zmiana od tamtej pory: 62,92%

Re: - 63% od maxa

Zgłoś do moderatora
zawsze sa odbicia ale moje analizy nie daja nadzieii :( wole sobie czas spedzic na odpoczynku i odczekac zawirowania:)))

ps.pozdro ja 90% gotowka :( tylko MAB w kieszeni)

juz nawet mieszkanie niepotzrebne sprzedalem oraz wystawilem swoja bawrake:)))

tu (mam na mysli GPW bedzie sie dzialo ale najpierw musi byc ostry zjazd:(((

WIG 1500? 1200? <1000?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 0,23% 39,90 2023-02-03 14:43:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.