Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,85 zł , zmiana od tamtej pory: 0,14%

Re: 618 000

Zgłoś do moderatora
Kluczowe jest za ile DM opchnie PCC 3 pakiet gwarantujący 95% na WZA. I jak bardzo zaryzykują z jego ceną, jak mocno naplują w twarz drobnym (czy będzie to 2.50, 3, 3.50 czy 4). Zaniżanie kursu służy temu, by cena tego pakietu nie była podejrzanie niska w relacji do kursu. Do tego dochodzi strach o wyniki, że będą za dobre (ożywienie gospodarcze, nowa instalacja) a wtedy kurs up.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCCEXOL 0,21% 2,85 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.