firma co nic nie robila na otw.kosztowala 1,7 teraz co juz wszyscy wiedza kredyt 200mil dolar to nie zl pokaza projekty przyjada investory a sory juz sa tylko ze po cichu zeby kursu nie rozbujac a akcjonariat slaby sraja jak 2gr zarobi to juz na flaszke i zagryche, ale bge fluid zwg tez tak bylo po 20 groszy smiec bankrut, fluid po 40 smiec bankrut zwg po 70 kto to gowno kupuje i depend przy 38 dziad nie warto ale przy 1zl trzeba bylo brac po 38 to dla tych co mysla dupa boCIco wiedza i widza to siedza cicho i dokupuja