nikt nic nie opchnął ani nie kupił tych 26szt. kontraktów, lop nawet nie drgnął, sam sobie sprzedal by podbić kurs i zmusic w pt. do zamknięcia pozycji po wysokiej cenie na co prawie nikt nie zareagował, kurs na fix zawyzył w ten sposób o 7groszy w stosunku do normalnego kursu sesji gdyż normalnie kurs fw chodzi 3 grosze niżej od kursu spółki, nic innego jak ordynarne silowe wyciągnięcie w góre by zmusić do zamykania pozycji L nim zaraz runie w przepaść po wzroście z 4 do 6,5zł a to jest ponad 60% zysku do zrelizowania