szczerze wam kibicuję , ale chyba dzisiaj ostania szansa o 17, ew jutro na otwarciu , skorzystajcie jednak z mojej rady że jak wzrosty nastąpią ale papier ich nie utrzyma i zrobi to na dużych obrotach to wiejcie bo to oznacza że niedługo bedzie 52 , póki co kto pakiety fruwają ale skoro nie pociaga to zmiany kursu w górę to widze to deko odmiennie , choć trend trwa dopóki się nie zmieni ,
pozdro
a zachęcałem do pccexpola można było doładować w ok 3 zł , jak nie do pieca to dla sprawdzenia siebie jako inwestora np. mały pakiecik powiedzmy do 5 tys
a oto pytanie uprzedzającę , po co piszę jak nic nie mam , ano bo bardzo długo tu byłem jak na żadnej innej spólce dała mi zarobić i wam myśle też , mam zatem nieodparty sentyment do naszego forum , choć mam świadomość że niekoniecznie z wzajemnością