Dnia 2022-01-17 o godz. 18:48 ~Ursus napisał(a):
> Jak przekroczyłem 5% liczby akcji Ursusa to mam to zgłaszać czy KNF się skontaktuje?
Nic nie musisz zgłaszać ten papier nie ma żadnej wartości rynkowej :))
Na decyzyjność w firmie też nie wpłyniesz bo tam jedynym znaczącym zarządcą jest syndyk aż po ostatni dzień istnienia ......