no mnie się wydaje, że o 13 było 4,55% w górę (0,92 PLN).
Ale nie jest to na pewno ten poziom, o którym sądziłem, że będzie. Na 3 zeta jeszcze nieco trzeba poczekać.
Wino (Rioja czy włoskie?) wyślę kurierem. Proszę, podaj swój adres na: sunlive1@wp.pl
Chyba, że jesteś z Mazowsza, wtedy zapraszam na odbiór osobisty lub konsumpcję...