Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: 484k akcji do opchniecia po kazdej cenie

Zgłoś do moderatora
Dnia 2014-06-12 o godz. 11:09 ~opychaj napisał(a):
> zbiorka na emisje... co sie da to sie sprzedaje a potem bankructwo ..albo
> dodruk po 10gr
>
> przestrzegam przed kupowaniem tego chwasta


dokładnie. wieli syf. specjalnie wochyński sprzedał podmiotom w transzach ponizej 5% zeby teraz je..ac w rynek PKC. jak tylko cos po lewej to sru pakiet akcji. ja sie ustawie. ale po 20 gr na odbicie na 30 gr. moze uda sie wtedy cos zarobic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.