Dnia 2026-06-19 o godz. 13:01 ~Zwykłyleszcz-krytyk napisał(a):
> Zdradzisz nam ReeD kto i Ile ci płaci za wypisywanie tych głupot? A nie lepiej kupić akcje Syn2bio i zarobic grubą kasę, tylko pisać głupoty na forum za grosze?
S2B na tę chwilę nie podał żadnego numeru wniosku o granty na finansowanie zarejestrowanego w NCBR lub PARP , dalej jadą na finansowaniu przekazanym przez spółkę matkę.
Twoja "gruba kasa" przy takich realiach to jest właśnie wypisywanie głupot. :)