Przyjdzie czas gdy juz wszystkich zmęcza i oddacie po te 1,2-1,3 i wam 2 x widły gorne zrobią:)
Teraz GH podąża za nieszczesna IdeaBank, Noble już się urwał i nie ma reakcji na wzrosty. Czy to dobry znak? Co on wróży na przyszłość gdy pójdzie info, że jest taki czy inny sposób rozwiązania dokapitalizowanie Idea ? Kazdy musi sobie odpowiedzieć sam