Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: -63,69%

Re: 4 kwartał

Zgłoś do moderatora
Ale czemu ten rok ma być rekordowy? Jeżeli chodzi o przychody to jest to rok pod znakiem pandemii, jeżeli chodzi o zyski to były duże i westycje. Nie ma podstaw do pisania, że ten rok będzie jakiś mega. Duże i westycje za nami, więc jeżeli ludzie oswoją się z wirusem to w przyszłym roku może być skokowy wzrosty, ale biorąc pod uwagę ile trafnych pomysłów ma firma to każdy kolejny przez następne 2-3 lata będzie rekordowy o ile nie wydaza się kolejne pandemie itp.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANTWEAR 0,33% 3,05 2021-12-06 09:17:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.