Wiejski animator?
Dobrałem wczoraj i dziś jedno kilo i jadę na weekend; w czerwcu na urlop; zbierać papier grzecznie wyżej, nie wystawiam na podaż bo tu się nazbierało kolarzy na 50 groszy od ub. piątku co niemiara. Rozebrali to 20 kilo po 12,- i bułę kasy chcą sklepać na 3% wzrostu!