Chyba nie widziałeś że we wrześniu zrobili ponad 110% więcej nowych rachunków niż rok wczesniej i dużo więcej niż w sierpniu , poprzednim miesiącu
Znowu dzisiaj nocka ?
P i. t znany na forum jako " nie pr zejdzie 22 ,70 " w dniu 07.10.2024r. godz. 12:35
> Będzie taniej.
> > Norweski fundusz to odgrzewany kotlet. Ile już razu użyłeś tego argumentu? Bez sensu.
> > Wrócę po wynikach z uśmiechem jak zakupie poniżej 60 i potrzymam żeby wywalić przed dywidenda.
link:
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-czy-jest-cos-bardziej-meczocego-od-tego-100-ka-w-tym-roku-to-juz-t,68493135.html