To nie jest dyskusja o tobie, czy zarobiłeś czy nie.
Tylko o spółce i czy ma szansę na sukces.
Moim zdaniem ma małe szanse, bo korporacyjny rynek IT jest potwornie trudnym rynkiem.
Spółki które tworzą korporacyjne IT są nisko wyceniane.
A DATAWALK robi korporacyjne IT.